rezervace@ubytovanivjeseniku.cz

Česky

CZ
PL

Ubytování v Jeseníku

Město Jeseník, které leží v samém srdci hor, v krajině plné přírodního bohatství, zeleně a ticha, v krajině pramenů léčivé vody a čistého vzduchu. Jeseník proslul svými lázněmi, pojmenovanými podle slavného rodáka a zakladatele moderní vodoléčby Vincenze Priessnitze.

Klid, pohoda, aktivní odpočinek, lázně, túry, to je vše a mnohem víc, co si můžete spojit s krásnými Jeseníky. Využijte jakéhokoli počasí k dovolené či víkendu v tomto lázeňském regionu. Zažijete zde dny plné odpočinku i aktivního vyžití. Přes zimu je možné zajet si na lyže nebo zabruslit. V létě třeba na minigolf či na tenis.

Nabízíme také ubytování v Penzionu U Lukáčů, který se nachází v Bělé Pod Pradědem. Ta je skvělým výchozím bodem pro túry i cyklistiku.

Fotogalerie

Apartmán v patře

Apartmán v přízemí

Ubytování v Penzionu U Lukáčů

V případě zájmu je možné se ubytovat v Pnezionu U Lukáčů, který se nachází v Bělé Pod Pradědem. Ta je skvělým výchozím bodem pro túry i cyklistiku.

Podmínky ubytování

Rezervace a záloha:

Zrušení pobytu:
Zákazník zrušení rezervace nahlásí e- mailem.

Storno poplatek:
Klient má právo od objednávky odstoupit bez storno poplatků – nejpozději 14 dnů před objednaným termínem nástupu. Za datum odstoupení od objednávky se považuje den doručení e-mailu. Při odstoupení od potvrzené objednávky po uvedené lhůtě, má pronajímatel právo na stornovací poplatek ve výši již zaplacené zálohy.

V případě že host nastoupí po smluveném termínu, nebo nastoupí méně osob, hradí celý rezervovaný pobyt.

Pojištění pobytů:Objednaný pobyt využívají klienti na vlastní zodpovědnost. Za úrazy, poškození a zničení majetku (odpovědnost za škody způsobené na zdraví a majetku třetí osobě), za škody způsobené přírodními živly a za škody s těmito událostmi spojené NEODPOVÍDÁME.

Ukončení pobytu ze strany pronajímatele:
Ubytovatel má právo okamžitě ukončit pobyt v případě že:

Upozorňujeme, že v nevzniká právo na vrácení platby za ubytování

Další informace: